Hakkımızda

Hakkımızda

Light Tours,1988 yılın da Fethiye'de bugün hala merkez ofisimiz olarak hizmet veren küçük bir ofiste kurulmuştur.
Seyahat acentası belge numaramız 1739 dur ilk 10 yılımızda yalnızca iş ortaklarımıza ve Almanya ile İngiltereden gelen misafirlerimizin memnuniyetine odaklanan firmamız halen büyümekte olup ,profesyonel ekibimiz ve gelişen tecrübemizle misafirlerimize yaptğımız servisle günden güne gelişmekteyiz.

1989 'dan beri bu felsefenin sonucu olarak mükemmel referanslar oluşturan misafir portföyümüze hizmet vermekten dolayı gururluyuz, sevinçliyiz, sonucunda'da; *Fethiye, *Çalış Plajı, *Hisarönü, *Hillside Tatil Köyü, *Patara-Kalkan *Bodrum ofislerimizi sizlerin hizmetinize sunduk.

Ofislerimizde yat işletmeciliğimiz in yanısıra ;
*Seyahat Acentalığı,
*Rent a car,
*Vip Transferhizmetleri,
*Uçak ,Helikopter kiralama, vs. gibi servisler sunmaktayız.

Holiday Yatçılık olarak hedefimiz, misafirlerimizin bize tekrar gelmesini sağlayacak mavi yolculuklar gerçekleştirmektir.

Tüm yatlarımızın yapımı şirketimize ait olup, yapım yerleri Fethiye Kuralyat tersanesidir. Yat filomuz Ege ve Akdeniz'de konforlu yat tatili yapmak isteyen, seçici mavi yolculuk tutkunlarına göretasarlanmıştır. Holiday Yatları mavi yolculuğunuzda konforlu kamara - güverte alanlarıyla birlikte tatilinizi unutulmaz kılmayı hedefleyenpersonelleriyle her ihtiyacınıza cevap vereceklerdir.

Halihazırda Holiday yatlarımızla (Holiday 5, Holiday 6 ve Holiday 10, Holiday M, Prenses Duygu M/Y) birlikte çeşitli standart ve katagoride sözleşmeli teknelerimizle ;
*Özel yat kiralama ,
*Garanti deparlı kabin turları ,
*Yelkenli tekne kiralama,
*Motoryat,
*Tekne imalat, bakım,onarım ve satışlarıyla,
Deneyimli uzman kadrosu, Güvenilir ,ilkeli ,kaliteli ve profosyonel hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Holiday Yatlarını seçerek size özel hazırlanmış mavi yolculuğunuzun tadını çıkarabileceğiniz birinci sınıf servis kalitesi güvencesine sahip olursunuz. Holiday yatlarından birinde görüşmek dileğiyle,
Web sitemizi ziyaret ederek, kendimizi size tanıtma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorunuz mu var?

Destek Merkezi

support_img